UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie Zbigniew Stonoga, sprawa już dawno byłaby zamieciona pod dywan. Osobiście nie toleruję osób o takim chamskim i wulgarnym obnoszeniu się, ale dzięki niemu coś zrobiono.

hsaashsr

Anuluj