UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie Zbigniew Stonoga, sprawa już dawno byłaby zamieciona pod dywan. Osobiście nie toleruję osób o takim chamskim i wulgarnym obnoszeniu się, ale dzięki niemu coś zrobiono.
hsaashsr
Gdyby nie Zbigniew Stonoga, sprawa już dawno byłaby zamieciona pod dywan. Osobiście nie toleruję osób o takim chamskim i wulgarnym obnoszeniu się, ale dzięki niemu coś zrobiono.
hsaashsr