UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak gościu jechał bez prawka to nie dziwne że sobie golnął na odwagę. .. .. hi hi. Bo to stres jest. .. ..
jak gościu jechał bez prawka to nie dziwne że sobie golnął na odwagę. .. .. hi hi. Bo to stres jest. .. ..