UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To sobie policja narobiła.Wnioskowała o dozór. Teraz będzie szukać gmina. Co za prawo u nas obowiązuje? Napad i pobicie dziecka to u nas prawie nic złego. Szok. Za pobicie psa chyba większy wyrok grozi. Może w Gdańsku się wezmą poważnie za tą sprawę.
Wrrrr