UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję poczytać komentarze na elbląskich portalach podpisane nazwiskiem tego zwyrodnialca, które napisał w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. On jest jakiś nienormalny. W każdym komentarzu pisał o jakiś pobiciach albo życzył śmierci własnemu ojcu.

wertyu

Anuluj