UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję poczytać komentarze na elbląskich portalach podpisane nazwiskiem tego zwyrodnialca, które napisał w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. On jest jakiś nienormalny. W każdym komentarzu pisał o jakiś pobiciach albo życzył śmierci własnemu ojcu.
wertyu