UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby Zbyszek Stonoga nie narobił dymu, to sprawa już dawno została by zamieciona pod dywan jak to bywało do tej pory. .

dfghjkl

Anuluj