UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby Zbyszek Stonoga nie narobił dymu, to sprawa już dawno została by zamieciona pod dywan jak to bywało do tej pory. .
dfghjkl
Gdyby Zbyszek Stonoga nie narobił dymu, to sprawa już dawno została by zamieciona pod dywan jak to bywało do tej pory. .
dfghjkl