UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo!!!!! Hurrraaa!!!!! Kolejny wielki sukces. Koleś pewnie trafi za kratki bo to strasznie poważne przestępstwo i koniecznie trzeba takich izolować, karać i w ogóle deportować najlepiej. Bo to przecież jedno z najcięższych przestępstw. Ten najgorszy ze wszystkich narkotywów, szatańska Marysia co powoduje tyle nieszczęść, wyzwala agresję i niszczy ludzom życie. Nie to co kopanie po głowie 11-letniego dzieciaka, za które grozi aż 2 lata. .. Brawo ustawodawcy, brawo policja, brawo prokuratorzy, WIELKIE BRAWA.

HeniekP

Anuluj