UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy jadą na tego sfrustrowanego elblążanina, wcale go za to nie pochwalam, ale robicie tyle szumu o nic. Ten człowiek przedstawił odczucia większości mieszkańców naszego miasta, w stosunku do olsztyńskiej wierchuszki, zarządzanej przez mniejszość ukraińską. Kierowca mana na pewno nie jest niczemu winien, ale napis OLSZTYN podziałał tu jak płachta na byka. Ten podział administracyjny to jakieś wielkie nieporozumienie, Elbląg jest dojony i okradany z każdej strony, a władza miejska to typowy okaz wiernopoddaństwa wasal-senior, my, Elblążanie czujemy się tu bezsilni i tak naprawdę to nic nie możemy. Pytam się, czy podział środków na całe województwo jest sprawiedliwy?Czy olsztyn ma działać jak motor rozwoju całego regionu, czy też mieszkańcy najbiedniejszego województwa w Polsce muszą się dokładać do olsztyńskich zachcianek?Ja, osobiście uważam, ze województwo warmińsko-mazurskie powinno zostać zlikwidowane, bez żalu z mojej, i większości Elblążan, strony. Wolę, aby moje podatki poszły w kierunku Trójmiasta, tam, gdzie często bywamy, a najlepiej by zostały u nas. marek elbląski