UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przy waszych komentarzach az chce sie powiedziec ze nie powinno byc skrotow miastowych na rejestracjach, kazdy losowo i tyle. wiecej byloby kultury i mniej obrazania w internetach


Anuluj