UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przy waszych komentarzach az chce sie powiedziec ze nie powinno byc skrotow miastowych na rejestracjach, kazdy losowo i tyle. wiecej byloby kultury i mniej obrazania w internetach
przy waszych komentarzach az chce sie powiedziec ze nie powinno byc skrotow miastowych na rejestracjach, kazdy losowo i tyle. wiecej byloby kultury i mniej obrazania w internetach