UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co ma wspólnego kierowca ciężarówki z polityką? Pytał kto, może on bardzo lubi Elbląg? Ja władz województwa nie znoszę, ale sami mieszkańcy Olsztyna są OK.


Anuluj