UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co ma wspólnego kierowca ciężarówki z polityką? Pytał kto, może on bardzo lubi Elbląg? Ja władz województwa nie znoszę, ale sami mieszkańcy Olsztyna są OK.
A co ma wspólnego kierowca ciężarówki z polityką? Pytał kto, może on bardzo lubi Elbląg? Ja władz województwa nie znoszę, ale sami mieszkańcy Olsztyna są OK.