UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w końcu elbląski Sąd pokaże jaja i wyda jakieś surowe wyroki ? Za przestępstwa przeciwko ludziom orzekają najłagodniej w kraju, więc może chociaż w obronie zwierząt staną.

Machupichcę

Anuluj