UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może w końcu elbląski Sąd pokaże jaja i wyda jakieś surowe wyroki ? Za przestępstwa przeciwko ludziom orzekają najłagodniej w kraju, więc może chociaż w obronie zwierząt staną.
Machupichcę
Może w końcu elbląski Sąd pokaże jaja i wyda jakieś surowe wyroki ? Za przestępstwa przeciwko ludziom orzekają najłagodniej w kraju, więc może chociaż w obronie zwierząt staną.
Machupichcę