UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem dlaczego sąd nie korzysta z najwyższej kary dla takich zwyrodnialców. Zwierzę ma takie samo prawo żyć na tej planecie jak człowiek.

B1

Anuluj