UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem dlaczego sąd nie korzysta z najwyższej kary dla takich zwyrodnialców. Zwierzę ma takie samo prawo żyć na tej planecie jak człowiek.
B1
Nie rozumiem dlaczego sąd nie korzysta z najwyższej kary dla takich zwyrodnialców. Zwierzę ma takie samo prawo żyć na tej planecie jak człowiek.
B1