UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co z tego... w większości przypadków sprawy kończą się umorzeniem. W najlepszym wypadku grzywna lub zawiasem. A szkoda, bo nieodpowiedzialnym właścicielom powinno zrobić się to samo- co robią swoim zwierzętom. Prawo do d...


Anuluj