UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już kółko wielbicieli ćpania się zleciało i narzeka na policję. A prawda jest taka, że nikt z czystymi intencjami nawet nie pomyśli o braniu albo rozprowadzaniu narkotyków, bo po co miałby to robić?


Anuluj