UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już kółko wielbicieli ćpania się zleciało i narzeka na policję. A prawda jest taka, że nikt z czystymi intencjami nawet nie pomyśli o braniu albo rozprowadzaniu narkotyków, bo po co miałby to robić?
Już kółko wielbicieli ćpania się zleciało i narzeka na policję. A prawda jest taka, że nikt z czystymi intencjami nawet nie pomyśli o braniu albo rozprowadzaniu narkotyków, bo po co miałby to robić?