UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Boże co to za pisownia:Natalya, Darya. Żyjemy w Polsce, chyba lepiej pisać Jurij Bykow niż Yuriy Bykov.
erce
Boże co to za pisownia:Natalya, Darya. Żyjemy w Polsce, chyba lepiej pisać Jurij Bykow niż Yuriy Bykov.
erce