UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Boże co to za pisownia:Natalya, Darya. Żyjemy w Polsce, chyba lepiej pisać Jurij Bykow niż Yuriy Bykov.

erce

Anuluj