UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinni sprawdzac wsxystkie rodziny gdzie dostaja 500 plus zwlaszcza co sie dzieje z kasa na dzieci ale i jesli tym rodzicom wydarzylo sie pierszy raz pokazac szkole i ukarac mandatem by nie powtorzylo sie to nastepnym razem a jesli sytuacja jest na gminnie to opieka niech da asystenta rodziny ale nie zabierajcie dzieci
mloda mama