UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja uważam ze kazdy ma prawo spożywać alkohol jednak jak sa dzieci w domu ktos z dorosłych powinien byc trzeźwy tak nie wiele trzeba zeby doszło do tragedii jak pijemy z duzo rzeczy nie zdajemy sobie sprawy a pozniej płacz i lament a po co skoro mozna temu zapobiec????????????????

Znający temat

Anuluj