UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie, pracownicy socjalni, czy wy jestescie normalni ? Zabierac dzieci juz tak duze, bo ktos sie napil? Wypil? A co wy tego nie robicie ? Czy tam byla patilogia i zaniedbywanie notoryczne? Zeby tak robic i skazac dzieci na takie przezycia? Moj kolega ma kolezanke pracownika socjalnego ktora zostawiala dzieci same w domu,zaniedbywala cyrk na kolkach i nikt jej dzieci nie zabral. Wstyd.


Anuluj