UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag jest jednym z nielicznych srednich miast, które nie maja stadionu z prawdziwego zdarzenia. Przypominam sobie zazdrosc chociażby klubów trójmiejskich o nasza płyte boiska w latach 70.To sie serce kraje. Zawsze chwalili naszą murawe przyjezdni Zawisza, Arka, Lechia Bałtyk itd. Mecze reprezentacji młodziezowej Polski. Jak można było dopuscic do takiego stanu nasz. STADION.

kibicod1972

Anuluj