UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo w Polsce państwowy dzik powinien zdechnąć ze starości i gnić w lesie rozsiewając na inne gatunki zarazki i choroby a nie być w porę pojmany i zjedzony.
bo w Polsce państwowy dzik powinien zdechnąć ze starości i gnić w lesie rozsiewając na inne gatunki zarazki i choroby a nie być w porę pojmany i zjedzony.