UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo w Polsce państwowy dzik powinien zdechnąć ze starości i gnić w lesie rozsiewając na inne gatunki zarazki i choroby a nie być w porę pojmany i zjedzony.


Anuluj