UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
1966-2016????-BRAWO DLA WŁODARZY MIASTA!!!!! WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD władze komunistyczne o demokratyczne miasta ELBLĄG!!!!!
El123
1966-2016????-BRAWO DLA WŁODARZY MIASTA!!!!! WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD władze komunistyczne o demokratyczne miasta ELBLĄG!!!!!
El123