UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

1966-2016????-BRAWO DLA WŁODARZY MIASTA!!!!! WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD władze komunistyczne o demokratyczne miasta ELBLĄG!!!!!

El123

Anuluj