UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopie 67 lat jaka budowa o czym ty piszesz. Kiedyś też mogli u Pana czy księdza cały dzień pracować za miskę zupy.
adgf
Chłopie 67 lat jaka budowa o czym ty piszesz. Kiedyś też mogli u Pana czy księdza cały dzień pracować za miskę zupy.
adgf