UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z jakiej racji ktoś ma to dostać na własność po minimalnej cenie? Remont pójdzie w 85% z podatków wszystkich, a tanie mieszkania kupią se wybrańcy lokalnej władzy? Wynajem - ok, ale tylko do czasu gdy dochody najemców się nie zwiększą.
RedaktorJabłkalski