UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomysl "na fakture" niezly, tylko niedopracowany. Jakby dawal rachunki z bajzli to by trudniej bylo sie I'm kapnac, ze to nie prawda a i kwoty moglby podac wyzsze.
Kazik.2000
Pomysl "na fakture" niezly, tylko niedopracowany. Jakby dawal rachunki z bajzli to by trudniej bylo sie I'm kapnac, ze to nie prawda a i kwoty moglby podac wyzsze.
Kazik.2000