UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomysl "na fakture" niezly, tylko niedopracowany. Jakby dawal rachunki z bajzli to by trudniej bylo sie I'm kapnac, ze to nie prawda a i kwoty moglby podac wyzsze.

Kazik.2000

Anuluj