UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja takich faktur dostaje kilka w tygodniu. Sumy od tysiąca +/- Energia, kurierzy wszystko lewe. Na poziomie internetowego abc nie trzeba wiedzy tajemnej żeby to rozpoznać. Na przypał wysyłał wiedząc, że takie faktury krążą po diecezjach.