UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nieważne prawko bo? bo zabrane za punkty? bo skończyło sie badanie lekarskie?, dwa mandaty za? za kolizje jeden, drugi za ucieczkę z miejsca kolizji a trzeci za prowadzenie pojazdu bez uprawnień?? to jak dwa mandaty? Gdzie rzetelność podawania faktów?
RafałPe