UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem jeszcze raz! Dlaczego nikt za to nie siedzi? To był stary sposób złodziei i zdrajców Polski. Najpierw się ladowalo i inwestowalo w zakład a potem stawialo w stan upadłości, syndyk i sprzedaż za grosze.

1974

Anuluj