UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiem jeszcze raz! Dlaczego nikt za to nie siedzi? To był stary sposób złodziei i zdrajców Polski. Najpierw się ladowalo i inwestowalo w zakład a potem stawialo w stan upadłości, syndyk i sprzedaż za grosze.
1974