UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co było a nie jest nie pisze się w rejestr na cholere przypominacie nieistotne dzis fakty uruchomcie zakład i finał a nie powielacie głupote rzadzacych
Co było a nie jest nie pisze się w rejestr na cholere przypominacie nieistotne dzis fakty uruchomcie zakład i finał a nie powielacie głupote rzadzacych