UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblagu jest Koncert Zagrobelnego w tej chwili bardzo malo elblazan dlaczego Portelnie informuje mieszkancow o takich imprezach ....niech ktos z redakcji ruszy pusta glowa, tylu elblazan mogliby die bawic bo jest za darmo ale jak zwykle PORTEL dal dupy.....co to za bezmuzgi tak pracuja