UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poczucie bezkarności !!! I tyle, co można napisać. .. tylko, dlaczego tak się dzieje??? Może policja na to nam odpowie. .. .
Poczucie bezkarności !!! I tyle, co można napisać. .. tylko, dlaczego tak się dzieje??? Może policja na to nam odpowie. .. .