UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie w identyczny sposób okradli w żabce ostatnio na 50 zł. Przez nie uwagę zostawiłem na ladzie 50 zł i koleś za mną zawinął. Zapamiętałem jego twarz, wiem, że musi mieszkać gdzieś w pobliżu, kwestia czasu aż cię znajdę złodzieju gnido ludzka.

KKKKK1

Anuluj