UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie w identyczny sposób okradli w żabce ostatnio na 50 zł. Przez nie uwagę zostawiłem na ladzie 50 zł i koleś za mną zawinął. Zapamiętałem jego twarz, wiem, że musi mieszkać gdzieś w pobliżu, kwestia czasu aż cię znajdę złodzieju gnido ludzka.
KKKKK1