UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wżaden sposób, ale to w żaden nie mogę pojąć dlaczego za zamkniętymi drzwiami?!czyżby miały wypłynąć na światło dzienne jakieś ściśle tajne sprawy państwowe? Nie rozumiem, no chyba że się ma naprawdę brudne łapy!!! A na to wygląda. NIEWINNY NIE MIAŁBY NIC DO UKRYWANIA. ..


Anuluj