UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie ma żadnej informacji o poniedziałkowej akcji na Robotniczej? Trzy patrole Policji, suw BMW z NEB rejestracją i arogancki kierowca. .. Policja podaje do wiadomości to, co Jej wygodne? A na zwykłą interwencję to nie wyglądało.