UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie ma żadnej informacji o poniedziałkowej akcji na Robotniczej? Trzy patrole Policji, suw BMW z NEB rejestracją i arogancki kierowca. .. Policja podaje do wiadomości to, co Jej wygodne? A na zwykłą interwencję to nie wyglądało.


Anuluj