UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech Policja poświęci więcej czasu w przyelbląskich wioskach, to dopiero będzie co pisać. W szczególności w weekendy !
xyx
Niech Policja poświęci więcej czasu w przyelbląskich wioskach, to dopiero będzie co pisać. W szczególności w weekendy !
xyx