UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrzę na tytuł jubileusz szkoły, patrzę na zdjęcia i z początku pomyślałem, że to zjazd członków przegranej partii płeo! Pytam się gdzie są uczniowie dlaczego są rozmazani, a ostrość ustawiona na elyty? Czy młodzież na tej imprezie robiła za wypełniacz sali?


Anuluj