UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

istnieje takie dziwne zjawisko mitologizowania dyrektorów szkół, nie wiem skąd sie to bierze, ale ludziom wydaje się, że ci ich dyrektorzy sa niczym faraonowie, nadludzkie istoty, włażenie im w d. .. to zajecie grona i rodziców, taki sport,

turboman

Anuluj