UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyżby Policjanci z Elbląga słabo się starali, bo jakoś trudno sobie wyobrazić, że kierowcy w Elblągu i elbląskim powiecie byli tak zdyscyplinowani??? Oj ta skuteczność coraz słabsza, bo ja widzę codziennie koło siebie kierowców przekraczających przepisy mimo moich zgłoszeń.


Anuluj