UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, rozwijajcie się i otworzycie firmy za granicą, ba, nawet będziecie mieli wsparcie od rządu polskiego. .. .tyle że za granicą, bo z rodzimych firm to drą pasy żywcem i solą rany. .. przykładów nie będę przytaczał. Powodzenia
obserwator77