UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdanie to dopalacze robi sie za 30 zl za kilko policja sama je sprzedaje w pachnacym domu zamykaja mnie do wiezienia albo do czubkow bo te pieniadze ida na fundusz policyjno operacyjny tak zwany albo do prywatnej kieszzeni. wiem bo to oczywiste tak jest jak sie robi 20tys z 30zlotych i ktos zna prawde. puszczaja za czlowiekiem 3 radiowozy. skoro nikt mnie nie sledzil to skad wiedza ze to ja i z kad pozew w Ciagu miesiaca sparawa w sadzie nie za szybko troche jak na polski wymiar sprawiedliwosci?. nauczyly sie medy policyjne robic susz do palenia z cherbaty zielonej, rozpalki do grila i gazu do zapalniczek a teraz maja do mnie pretensje ze to palilem.

ixat

Anuluj