Dobrze, że Jachu wyjechałeś, bo widzę, że gdyby nie to, to w Elblągu byłoby więcej takich knotów.zenek
Dobrze, że Jachu wyjechałeś, bo widzę, że gdyby nie to, to w Elblągu byłoby więcej takich knotów.