UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to teraz czekamy na wybory dopiero wtedy będą wszyscy politycy się spierać kto "wybudował" targowisko i jeszcze powiększyć parking, bo wjechać nie można pas płk Dąbka zablokowany. ..
to teraz czekamy na wybory dopiero wtedy będą wszyscy politycy się spierać kto "wybudował" targowisko i jeszcze powiększyć parking, bo wjechać nie można pas płk Dąbka zablokowany. ..