UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to teraz czekamy na wybory dopiero wtedy będą wszyscy politycy się spierać kto "wybudował" targowisko i jeszcze powiększyć parking, bo wjechać nie można pas płk Dąbka zablokowany. ..


Anuluj