UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuje przenieść rynek na stadion przy Agrykola. Dużo miejsca, obrót będzie większy niż wygrane Olimpii także miasto zyska a nie straci.

PanKleksss

Anuluj