UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuje przenieść rynek na stadion przy Agrykola. Dużo miejsca, obrót będzie większy niż wygrane Olimpii także miasto zyska a nie straci.
PanKleksss
Proponuje przenieść rynek na stadion przy Agrykola. Dużo miejsca, obrót będzie większy niż wygrane Olimpii także miasto zyska a nie straci.
PanKleksss