UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obecnie targowisko wygląda jak ruski rynek 25 lat temu. To miejsce jest dobre pod inwestycje mieszkaniowe - środek miasta przy jednej z głównych ulic, dogodny dojazd i gotowa komunikacja, mały park obok. Targowisko w tym miejscu uroku miastu nie dodaje. Przenieść gdzieś na obrzeża. Może koło Zdroju?

smith

Anuluj