UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem powinien zniknąć Auto Handel przy ul. Piłsudskiego. Powinny tam być miejsca parkingowe dla klientów korzystających z Targowiska. Czy nie mam racji?
A moim zdaniem powinien zniknąć Auto Handel przy ul. Piłsudskiego. Powinny tam być miejsca parkingowe dla klientów korzystających z Targowiska. Czy nie mam racji?