UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem powinien zniknąć Auto Handel przy ul. Piłsudskiego. Powinny tam być miejsca parkingowe dla klientów korzystających z Targowiska. Czy nie mam racji?


Anuluj