UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to on chce trzy lata ? Szkoda, że nie che uniewinnienia uzasadniając tym : Wysoki Sądzie, byłem pijany i nie wiedziałem co robię ! Co to wogóle jest dobrowolne poddanie się karze ? Co on łąskę robi czy jak ? Jeśli było zabójstwo to powinien być sąd, wyrok, kara ! Podobno żyjemy w kraju Prawa i Sprawiedliwości;)