UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że nie nakręcono polskiej wersji filmu pt "Różowa pantera" ze Steve Martin'em, z tym że w polskim wydaniu najlepiej zagraliby aktorzy z kabaretu "moralnego niepokoju". Ale taki normalny film, a nie kabaret. Ale byłby hit!

Szkoda

Anuluj