UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że nie nakręcono polskiej wersji filmu pt "Różowa pantera" ze Steve Martin'em, z tym że w polskim wydaniu najlepiej zagraliby aktorzy z kabaretu "moralnego niepokoju". Ale taki normalny film, a nie kabaret. Ale byłby hit!
Szkoda