UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że nie napisali o tym w dniu ucieczki ze uciekł więzień z aresztu Gdańskiego no tak gdyby nie złapali to po co nagłaśniać! WSTYD !

ignas

Anuluj