UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nie napisali o tym w dniu ucieczki ze uciekł więzień z aresztu Gdańskiego no tak gdyby nie złapali to po co nagłaśniać! WSTYD !
ignas
Szkoda, że nie napisali o tym w dniu ucieczki ze uciekł więzień z aresztu Gdańskiego no tak gdyby nie złapali to po co nagłaśniać! WSTYD !
ignas