UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
słabiutko ja zawsze zajeżdżam z wózkiem cegieł i jak wychodzę to już cała forma przyschnie także nikt mnie nie zrewiduje
słabiutko ja zawsze zajeżdżam z wózkiem cegieł i jak wychodzę to już cała forma przyschnie także nikt mnie nie zrewiduje