UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Hetmańskiej ostatnio grasowali. Gwałtownie łapią za klamkę i jak sie uda włażą, a jak ktoś jest to mówią, że pomyłka. U mnie tak własnie było. uważajcie, zamykajcie drzwi na klucz. !

Elblazannnnkkka

Anuluj