UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Hetmańskiej ostatnio grasowali. Gwałtownie łapią za klamkę i jak sie uda włażą, a jak ktoś jest to mówią, że pomyłka. U mnie tak własnie było. uważajcie, zamykajcie drzwi na klucz. !
Elblazannnnkkka
Na Hetmańskiej ostatnio grasowali. Gwałtownie łapią za klamkę i jak sie uda włażą, a jak ktoś jest to mówią, że pomyłka. U mnie tak własnie było. uważajcie, zamykajcie drzwi na klucz. !
Elblazannnnkkka