UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo elbląska policja ! Kolejna spektakularna akcja zakończona sukcesem ! Jestem dumny, że żyję w bezpiecznym mieście, w którym nie ma miejsca dla golonkowych skrytożerców !!
pewienelbląskigrajek
Brawo elbląska policja ! Kolejna spektakularna akcja zakończona sukcesem ! Jestem dumny, że żyję w bezpiecznym mieście, w którym nie ma miejsca dla golonkowych skrytożerców !!
pewienelbląskigrajek