UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo elbląska policja ! Kolejna spektakularna akcja zakończona sukcesem ! Jestem dumny, że żyję w bezpiecznym mieście, w którym nie ma miejsca dla golonkowych skrytożerców !!

pewienelbląskigrajek

Anuluj