UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie kiedy dostanie swój 1 wyrok do odsiadki to na koncie będzie miał 30-40 takich rozbojów - tak jak to zazwyczaj pisze na portelu "18latek pobił starszą osobę - ma na swoim koncie 30 podobnych wykroczeń. .. " I dlaczego musi ucierpieć 30-40 osób zanim takiego zamkną na rok(bo zazwyczaj tyle dostają) ? Pewnie jak zawszę chodzi o statystyki bo lepiej wygląda 40 zatrzymań na papierze niż 1.
tajnyy